Úradné preklady Bratislava:
PON - PIA: 9.00 - 17.00
Zobraziť na mape

Alexandra Bukovčanová

24. februára 2011

Spoločnosť Translata ponúka tlmočnícke služby vo všetkých svetových jazykoch.

tlmocnicke-sluzby-vo-vsetkych-svetovych-jazykoch-5

Spoločnosť Translata poskytuje všetky druhy tlmočenia – simultánne a konzekutívne, súdne aj nesúdne. Vysoké nároky kladieme nielen na odbornosť a profesionalitu našich tlmočníkov, ale aj na zabezpečenie komplexnej tlmočníckej techniky pri špeciálnych aj štandardných tlmočeniach. Pod vysokou kvalitou služieb rozumieme nielen poskytnutie kvalitného tlmočníka, ale aj možnosť prípravy na tlmočenie. Snažíme sa bez výnimky vyhovieť všetkým požiadavkám klientov. Zabezpečujeme tlmočenia v rámci Slovenskej republiky, ale tiež v zahraničí, príkladom sú zrealizované tlmočenia napr. v Monaku, Rakúsku, Českej republike i iných štátoch.

 

Tlmočili sme rôzne konferencie, obchodné rokovania, videokonferencie, semináre, stretnutia, festivaly a filmy, ale aj svadobné hostiny či obrady a policajné výsluchy. Kvalitu našich služieb môžu potvrdiť spokojní klienti, akými sú napríklad IKAR SLOVAKIA 2010, o. z., pre ktorých sme zabezpečovali simultánne tlmočenie v kombinácii troch jazykov spoločne so zabezpečením tlmočníckej techniky na podujatí pre záchranárov zo Švajčiarska, Nemecka a USA. Medzi ďalších spokojných klientov spoločnosti Translata patrí napríklad VIPHARM (konferencie z oblasti medicíny z a do jazykov ako poľština či maďarčina), McCain Foods Czech Republic (uvedenie nových produktov na trh), Partners Production, spol. s r.o. (tlmočenie Medzinárodneho filmového festivalu), ESET, spol. s r. o., Slovenský futbalový zväz, SZĽH, s. r. o. a mnoho ďalších klientov.

Spoločnosť Translata ponúka špičkové tlmočnícke služby za rozumné ceny. Presvedčte sa o tom osobne.

 

Tlmočnícke služby vo všetkých svetových jazykoch-1        Tlmočnícke služby vo všetkých svetových jazykoch-2        Tlmočnícke služby vo všetkých svetových jazykoch-3

Tlmočnícke služby vo všetkých svetových jazykoch-4    Tlmočnícke služby vo všetkých svetových jazykoch-5    Tlmočnícke služby vo všetkých svetových jazykoch-6

Je pre mňa splneným snom pracovať pre firmu, v ktorej ľudí a služby verím na 100%. Peter Drucker mal v jednom pravdu: "The best way to predict the future is to create it," preto vás budem rada informovať o budúcom smerovaní prekladateľského sveta a tiež tajných úskalí marketingu.